شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

تمامی قیمت ها بدون احتساب هزینه پست می باشد. ضمنا ارسال کالا از طریق پست، باربری و تیپاکس بوده که به صورت پس کرایه می باشد که پس از دریافت محصول هزینه را به مامور پست پرداخت نمایید.

برای خرید هر محصول ابتدا در وبسایت عضو شوید. سپس محصول مدنظر را به سبد خرید اضافه نموده و اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، آدرس محل سکونت، شماره تماس و ... را با دقت تکمیل فرمایید.

استفاده تجاری از برند یا محصولات آی دیجیتالز ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. هرگونه اقدام در جهت بهره‌وری مالی با صرف نظر از قصد و نیت به ما حق شکایت داده و فرد خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

خرید از این وبسایت به صورت آنلاین بوده و توسط تمامی کارت های عضو شتاب از درگاه معتبر امکان پذیر است. قابل به ذکر است مجموعه آی دیجیتالز به صورت رسمی تمامی مجوزهای لازم را برای فعالیت اخذ نموده است.

پس از اتمام فرآیند خرید و دریافت کالا به مدت 48 ساعت مهلت تست خواهید داشت و پس از آن به مدت 1 ماه پشتیبانی خواهید شد. دقت داشته باشید در صورت بروز هرگونه خرابی منطقی تعمیرات با حداقل هزینه توسط خریدار صورت خواهد گرفت. همچنین هزینه برگشت کالا از دو طرف بر عهده خریدار می باشد. ضمنا در صورت هرگونه مشکل سریعا موضوع را به همکاران ما گزارش و از باز کردن درب مینی کیس، لپ تاپ و ...خودداری نمایید. بدیهی است در صورت عدم رعایت مورد ذکر شده کالا از گارانتی خارج خواهد شد و بدون انجام کاری به آدرس خریدار برگشت خواهد خورد.

در صورت بروز هرگونه ابهام، مشکل ابتدا بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید. در صورت عدم حل مشکل و دریافت مشاوره از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید.

ثبت سفارش در آی دیجیتالز به معنای قبولِ شرایط و قوانین فوق می باشد.

با آی دیجیتالز مطمئن خرید کنید